Metafoorkaardid on imelised abimehed tööks inimestega, mis võimaldavad läbi erinevate kujundite ja metafooride leida seoseid ning tõmmata paralleele elu rõõmude ja muredega. Samuti saab nende kaartide abil otsida lahendusi enda probleemidele. Tegemist pole ennustuskaartide või taro kaartidega. Metafoorkaardid avavad tee inimese sisemaailma ning kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning liikuda edasi enesearengu ja probleemidega tegelemise teel. Praeguseks on metafoorkaardid leidnud tee paljude psühholoogide, psühhoterapeutide ja coachinguga tegelejate tööriistakasti, neid kasutavad karjäärinõustajad, sotsiaaltöötajad, õpetajad jt.

Sotsiaalsete oskuste toetamine

Mõnda aega tagasi sain palve, et jagaksin tegevusi ka selle kohta, kuidas kasutada metafoorkaarte sotsiaalsete oskuste toetamiseks. Nüüd on aeg sellele palvele vastata ning veidi sel teemal mõtiskleda. 
Loe lisaks

Blobide mitmekesine perekond

Blobide sari on metafoorkaartide sari, mille abil saab tutvuda ja uurida erinevaid inimeseks olemise aspekte, nt perekonda. Kuidas siis võiks Blobide abil perekonna teemaga tutvust teha? 
Loe lisaks

Minu tugevused ja nõrkused

Metafoorkaartide ja erinevate teraapiakaartide abil saab tegeleda enda nõrkuste ja tugevuste uurimisega. Toomegi teieni ühe võimaluse, kuidas seda teha OH-kirjastuse HABITAT kaartide abil. 
Loe lisaks

Mina ja mitte-mina

Kutsume sind sisemisele rännakule teraapiakaartide PERSONA või PERSONITA abil. Sul avaneb võimalus nende metafoorkaartide abil uurida meie kõikide sees peituvat "head" ja "halba" poolt. 
Loe lisaks