Minu tugevused ja nõrkused

Metafoorkaartide ja erinevate teraapiakaartide abil saab tegeleda enda nõrkuste ja tugevuste uurimisega. Toomegi teieni ühe võimaluse, kuidas seda teha OH-kirjastuse HABITAT kaartide abil. 
1. Esimese sammuna vali avatud kaartide hulgast üks kaart sümboliseerima seda, kuidas sa ennast hetkel tunned. Aseta see lauale. Jaga.

2. Järgmisena vali kaardipakist pimesi 3 kaarti sümboliseerima enda tugevusi ja 3 kaart sümboliseerima enda nõrkusi. Aseta need kahele poole tunnetekaardi kõrvale. Kui oled seda teinud, siis ava kaardid.

3. Arutle selle üle, mis tugevused ja nõrkused sinu pimesi valitud kaartidelt vastu peegeldavad. 

4. Vali kaardipakist kaardid sümboliseerima seda, kuidas iga tugevuse või nõrkusega seoses ennast tunned. Aseta kaardid tugevusi ja nõrkusi peegeldavate kaartide juurde. 

5. Kas nende nõrkuste ja tugevuste seas on mõni, mida sa tahaksid muuta/asendada millegagi?
Kui jah, siis vali kaart sümboliseerima seda, mis muutust soovid ja aseta kaart valitud nõrkuse/tugevuse kõrvale. 

5. Kuidas sa ennast tunned, kui see nõrkus/tugevus oleks muutnud? Vali kaart seda tunnet sümboliseerima ja aseta valitud tugevuse/nõrkuse kõrvale. 

6. Mis sul aitaks seda muutust teha`? Kui tead koheselt vastust, siis vali avatud kaardipakist kaart seda sümboliseerima. Kui sa vastust kohe ei tea, vali kaardipakist pimesi üks kaart sulle vihjeid andma. Aseta kaart muutust vajava kaardi juurde. 

Kaardid HABITAT leiad meie e-poest: https://www.kaardimaailm.ee/et/pood/tooted/metafoorkaardid-habitat

Eelmine
Mina ja mitte-mina
Järgmine
Blobide mitmekesine perekond

Vastused puuduvad

Email again: