Blob suur puuraamat või suur tunnete raamat I või II osa

49,00 €
NB! Hind on ühe raamatu kohta.

Enne ostu sooritamist tee kindlasti valik, millist kolmest raamatust soovid.

Blobid on universaalsed tegelased, kelle tegemisi on toimetamisi on võimalik interpreteerida sajal erineval moel. Ja mis on eriti oluline, siin puuduvad õiged ja valed vastused.

Grupijuht, kes kasutab neid sel moel, et annab neile kindla ja ainuõige tähenduse, võib märgata, kuidas grupp arutelu käigus ärritub. Iga pilt on pigem kui vahend vestluse arendamiseks kui probleem, mis vajab lahendamist või sõnum, mille osas kõik peavad üksmeele leidma.

Blobid on lihtsad tegelased. Nad tegelevad sügavate teemadega läbi selle peamise keele, mida õpime imikueast alates – tunded ja kehakeel. Seetõttu kasutataksegi neid lastega alates neljandast eluaastast kuni eakateni välja.

Blobide suures puuraamatus on 70 erinevat Blobide puud, mida saab kasutada tunnete uurimiseks. See unikaalne Blob puude kollektsioon oma erinevate Blobidest karakteritega on imeline viis tunneteteemaliste vestluste alustamiseks ja emotsioonide, empaatia ning eneseatedlikkuse arendamiseks. Puude abil tuuakse teieni erinevad stsenaariumid, millega inimesed võivad suhestuda ja need sobivad kasutamiseks igas vanusegrupis.

Blobi suurtest tunneteraamatutest leiab suure valiku Blobe, kelle abil saab õppida tundma tundeid ja emotsioone ning vajadusel neid ka väljendada. Tõeliselt head abimehed tunnete teemal arutelude alustamiseks või üksikkliendiga tunnete teemal rääkimiseks. Tekstid raamatus on ingliskeelsed
Lisa ostukorvi