Blob kooliraamat või viharaamat

47,00 €
NB! Hind on ühe raamatu kohta.

Ostes tee valik, kumba raamatut soovid.

Blob kooliraamat on mõeldud kasutamiseks haridusvaldkonnas ja selle eesmärgiks on katta koolieluga seotud peamised valdkonnad, et anda õpetajatele, abiõpetajatele, teistele kooli töötajatele, õpilastele ja lapsevanematele ning nendega töötavatele vaimse tervise spetsialistidele võimalus mõtiskleda kooliaasta jooksul üles kerkivate teemade üle. Raamatus on 47 erinevat pilti, mille leiab ka raamatuga kaasas olevalt CD-lt, et vajadusel pildid projitseerida grupiaruteluks dataprojektori abil seinale.


Blob viharaamat on aga mõeldud abitavaks vahendiks viha teema käsitlemisel ja uurimisel. Sellest raamatust leiab erinevaid olukordi, mille abil on võimalik identifitseerida oma tundeid ning algatada arutelu teemal, kuidas kõige paremal moel nende tunnetega toime tulla. Raamatus käsitletavad teemad: kibestunud BLOB, süüdistav BLOB, alandatud BLOB, ärritunud BLOB ja BLOBIDe tüli.

Sarnaselt kõigile BLOB-sarja vahenditele, annab selle raamatu kasutamine võimaluse tunnete üle arutlemiseks ja võimalike muutuste kaalumiseks. Raamatute tekstiosa on ingliskeelne.
Lisa ostukorvi